KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Atatürk İlkokulu 4. sınıf öğrencileri öğretmenleri ile birlikte, 4 Ekim Hayvanları Koruma günü etkinliği kapsamında İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN'ı makamında ziyaret etti.
![Atatürk İlkokulu 4. sınıf öğrencileri öğretmenleri ile birlikte, 4 Ekim Hayvanları Koruma günü etkinliği kapsamında İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN'ı makamında ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2019_10/04101921_IMG_9553.jpg)
Atatürk İlkokulu 4. sınıf öğrencileri öğretmenleri ile birlikte, 4 Ekim Hayvanları Koruma günü etkinliği kapsamında İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN'ı makamında ziyaret etti.