KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdür V. Cahit AKIN 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı ikinci dönem mesajı.

İl Millî Eğitim Müdür V. Cahit AKIN 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı ikinci döneminin başlaması vesilesiyle bir mesaj yayımladı.
İl Millî Eğitim Müdür V. Cahit AKIN 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı ikinci dönem mesajı.

            Kısa bir tatilin ardından 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı ikinci döneminde yeniden bir aradayız. Eğitimin tüm paydaşları adına taze bir başlangıç ve yeni bir heyecan vesilesi olan bu yarıyılın hepimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum.

            Eğitim ailesi olarak, başta milletimizin aydınlık istikbali için evlatlarımızı yaşama hazırlayan öğretmenlerimiz olmak üzere bu süreçte her adımda bizleri destekleyen velilerimiz ve ömrümüzü adadığımız öğrencilerimiz ile ilimiz ve ülkemiz adına başarılarımıza yenilerini ekleyeceğimize inanıyorum.

            Bakanlığımızın 2023   Eğitim Vizyonu rehberliğinde yol haritamızı belirlerken milli ve manevi değerlerimizden aldığımız güçle yarına giden yolda kalıcı izler bırakmayı amaçlıyoruz. Yeni bin yılın eşiğinde ülkemizi muasır medeniyetler içinde en üst seviyeye taşıma hedefimize ısrarla yürüyoruz. Birçok paydaşımızla beraber omuz verdiğimiz projelerimiz, çocuğa, çocukluğa ve tüm eğitim süreçlerine bütüncül yaklaşımın neticesi. İkinci dönemde süregelen ve yeni hayata geçireceğimiz projelerimizle gelişim yolculuğumuzu sürdürmeye devam edeceğiz. Unutmayalım ki, eğitim ortamlarımızda fark yaratan projeler ve bütün uygulamalar ancak öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimizin yüksek katılımı hâlinde amacına ulaşabilir.

            Öğrenmekten keyif alan, merakın yolcusu olan, iyiliği ve sevgiyi yücelten bir nesil ile ülkemiz yarının dünyasında bir yıldız gibi parlayacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle ikinci yarıyılın milletimize, fedakârca çalışan öğretmenlerimize, velilerimize ve sevgili öğrencilerimize başarılar ve mutluluklar getirmesini temenni ediyorum.

KOCAHIDIR MAHALLESİ PAŞA ÇEŞME CAD. BLOK NO 6 İÇ KAPI NO1 - 288 214 10 74 288 214 20 21

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.