KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Daire Başkanı Şule CIVGAZ KAZANCIOĞLU, İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN' ı Ziyaret Etti.
![Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Daire Başkanı Şule CIVGAZ KAZANCIOĞLU, İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN' ı Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2022_02/24095112_WhatsApp_Image_2022-02-23_at_19.18.46.jpg)
Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Daire Başkanı Şule CIVGAZ KAZANCIOĞLU, İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN' ı makamında ziyaret etti. İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN, Sayın Şule CIVGAZ KAZANCIOĞLU' na, ziyaretleri sebebiyle teşekkür ederek, "Hayat Boyu Öğrenme" ile ilgili ilimizde yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.