KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği (EYUDER) Genel Başkanı Dr. Adem ÇİLEK, İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN' ı Ziyaret Etti.
![Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği (EYUDER) Genel Başkanı Dr. Adem ÇİLEK, İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN' ı Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2020_11/05205632_photo_2020-11-05_20-55-31.jpg)
Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği (EYUDER) Genel Başkanı Dr. Adem ÇİLEK ve EYUDER Kırklareli Yönetim Kurulu, İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN' ı ziyaret etti.
Ziyaret kapsamında müdürlüğümüze bağlı okul/kurumlarda gerçekleştirilecek konferans ve eğitim faaliyetleri, eğitim sorunlarına uygulanacak çözümler, akademisyenler ile uygulayıcılarının bir araya getirilmesi ve eğitim bilimlerinde araştırma projeleri gerçekleştirilmesi konuları görüşüldü.