KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri kapsamında Merkez Cumhuriyet Ortaokulu Bölgesel Birincilik Ödülüne Layık Görüldü.

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri kapsamında Merkez Cumhuriyet Ortaokulu Bölgesel Birincilik Ödülüne Layık Görüldü.

Eğitim ve öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların ödüllendirilerek teşvik edilmesi ve paylaşımının sağlanması amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığının 2015/10 sayılı Genelgesi doğrultusunda gerçekleştirilen “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” sahiplerini buldu. Serbest Kategoride Kırklareli Merkez Cumhuriyet Ortaokulu “Cumhuriyet Sistemde Öncü”  projesiyle Batı Marmara BÖLGESEL BİRİNCİLİK ÖDÜLÜNÜ almıştır.

Elektronik ortamda yapılan değerlendirmeler sonucu Bakanlıktan gelen uzmanlar tarafından Merkez Cumhuriyet Ortaokulumuzda saha ziyareti gerçekleştirilmiş, projenin her aşaması yerinde incelenerek, araştırma tamamlanmıştır. Saha ziyareti sonucu Okul Yöneticilerin projeye olan destekleri, öğretmenlerimizin özverili çalışmaları ve projenin hayata geçirilmesinde okulun tüm öğrencilerinin aktif olarak yer alması okulumuza Bölgesel Birincilik Ödülünü getirmiştir.

Projenin gerçekleşmesinde ve başarılı bir şekilde yürütülmesinde ve ödülün alınmasında katkısı olan okul müdürü Hüseyin KALKAN ve Yönetim ekibine, dinlenme zamanlarından fedakarlık yaparak çalışan öğretmenlerimize, projeyi içtenlikle uygulayan öğrencilerimize, katkılarından dolayı velilerimize, emeği geçen her kademedeki eğitim çalışanlarımıza teşekkür eder, kendilerini tebrik ederiz. 

Bölgesel Ödül Törenleri 2015 Eylül ayında düzenlenecek olup ayrıntılı bilgi Bakanlığımızca daha sonra duyurulacaktır.

 

yenilikçilik 2015 yenilikçilik 2015

yenilikçilik 2015

Kocahıdır Mh. Paşaçeşme Cd. No1 Merkez/Kırklareli - 288 214 10 74 288 214 20 21

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.