KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
DÜNYA ORMANCILIK GÜNÜ VE ORMAN HAFTASI ETKİNLİKLERİ
![DÜNYA ORMANCILIK GÜNÜ VE ORMAN HAFTASI ETKİNLİKLERİ](/meb_iys_dosyalar/2024_03/21172830_gjmujssw0aaseot.jpg)
21 Mart Dünya Ormancılık Günü kapsamında "Küllerinden Doğan Ormanlar" temasıyla gerçekleştirilen etkinlikte Erikler Köyünde "8 Mart 1924-8 Mart 2024 Kırklareli'nin İl Oluşunun Anısına 100. Yıl Hatıra Ormanı" oluşturulmuştur. Yapılan bu etkinliğe İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Efendi DAYAN katılım sağlayarak Kırkşehitler İlkokulu öğrencileri ile fidan dikmiştir.