KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dezavantajlı Öğrencilerin Eğitim-Öğretime Erişiminin Sağlanması İle İlgili Toplantı Yapıldı

Dezavantajlı Öğrencilerin Eğitim-Öğretime Erişiminin Sağlanması İle İlgili Toplantı Yapıldı

Vali Yardımcımız Sayın Erdoğan BEYPINAR başkanlığında, İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat AŞIM, Kırklareli Belediye Başkanlığı, İl Emniyet Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, İşkur Kırklareli İl Müdürlüğü, İl Halk Sağlığı Müdürlüğü, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı temsilcileri, Atatürk Ortaokulu Müdürü, Kırkşehitler İlkokulu Müdürü, Vali Faik Üstün İlkokulu Müdürü, Doğan Işıkalp İlkokulu Müdürü, Tevfik Fikret Yatılı Bölge Ortaokulu Müdürünün katılımları ile 01 Kasım 2016  Salı günü İlimiz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde toplantı yapıldı. Toplantıda İlimiz dahilinde eğitim gören dezavantajlı öğrencilerin eğitim-öğretime erişiminin sağlanması, okula devam ve başarı durumlarının iyileştirilmesi hususlarında çözüm önerileri görüşüldü. 

Konuyla ilgili İlimiz Merkez Vali Faik Üstün İlkokulu Müdür Vekili Şadiye AÇIKGÖZ´ün yaptığı sunumun ardından görüş ve öneriler dinlendi, çözüm olarak yapılması gerekenler anlatıldı. Çalışmaların sürdürülmesi için komisyon oluşturuldu.

Kocahıdır Mh. Paşaçeşme Cd. No1 Merkez/Kırklareli - 288 214 10 74 288 214 20 21

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.