KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Destekleme ve Yetiştirme Kursları Toplantısı

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün Öğrencileri Destekleme Ve Yetiştirme Kurslarının tanıtımı ile ilgili organize ettiği toplantılar devam ediyor.
Destekleme ve Yetiştirme Kursları Toplantısı

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün Öğrencileri Destekleme Ve Yetiştirme Kurslarının tanıtımı ile ilgili organize ettiği toplantılar devam ediyor.

30.09.2015 Çarşamba günü Kırklareli Anadolu Lisesinde Öğrencileri Destekleme Ve Yetiştirme Kursları ile ilgili olarak İl Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim KORKMAZ velileri bilgilendirdi. Veliler kurslarla ilgili olarak ilk ağızdan bilgi alma imkânına sahip oldular.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim KORKMAZ, “Destekleme Ve Yetiştirme Kurslarının” en iyi şekilde kendi öğretmenlerimiz ve kendi okul binalarımızda verilebileceğini, öğretmenlerimizin ve Bakanlığımızın bu konuda hazırlıklarını tamamladıklarını ve öğrencilerin de  kurslara  başvurularının devam ettiğini” söyledi.

            İl Milli Eğitim Müdürümüz “Destekleme Ve Yetiştirme Kursları için e-kurs modülü üzerinden Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünün bir web portalı hazırladığını ve portalda  kurs verecek öğretmenlerin her türlü kaynağa, kazanım testlerine, değerlendirme testlerine, soru bankalarına erişebileceğini bu bağlamda Bakanlığımızın çok ciddi bir çalışma içerisinde olduğunu”  belirtti.

Bilgilendirme toplantısı, velilerin söz alarak kurslarla, eğitim – öğretimin genel işleyişi ile ilgili karşılaştıkları sorunları, dilek ve temennilerini dile getirmesi ile sona erdi.

 

Destekleme_Yetistirme_Kurslari_ToplantisiDestekleme_Yetistirme_Kurslari_ToplantisiDestekleme_Yetistirme_Kurslari_ToplantisiDestekleme_Yetistirme_Kurslari_ToplantisiDestekleme_Yetistirme_Kurslari_ToplantisiDestekleme_Yetistirme_Kurslari_Toplantisi

Kocahıdır Mh. Paşaçeşme Cd. No1 Merkez/Kırklareli - 288 214 10 74 288 214 20 21

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.