KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Celaliye köyünde hayırsever işadamı Necati Gültekin’in yaptırdığı ilkokul binasının açılışı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda gerçekleştirildi.

İlimiz Lüleburgaz Celaliye köyünde hayırsever işadamı Necati Gültekin’in yaptırdığı ilkokul binasının açılışı  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda gerçekleştirildi.
Celaliye köyünde hayırsever işadamı Necati Gültekin’in yaptırdığı ilkokul binasının açılışı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda gerçekleştirildi.

İlimiz Lüleburgaz Celaliye köyünde hayırsever işadamı Necati GÜLTEKİN’ in yaptırdığı ilkokul binasının açılışı  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda gerçekleştirildi.

Celaliye köyünde düzenlenen açılış törenine Valimiz Sayın  Esengül Civelek, Lüleburgaz Kaymakamı Cemalettin Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim KORKMAZ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nedim ÇETİN, muhtarlar ve öğretmenler katıldı.

Törende ilk konuşmayı yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz  İbrahim KORKMAZ; ‘Buradaki tören farklı bir tören. Böyle anlamlı bir günde başta Sayın Valimiz olmak üzere hayırseverimize, emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Bayramda çocuklar sevindirilir, onlara armağanlar verilir, bugün Necati Gültekin ve ailesi çocuklarımıza en güzel 23 Nisan hediyesini veriyorlar. Dedi.

Necati GÜLTEKİN’in kızı ve aynı zamanda okulun mimarı olan Burcu Gültekin Sipahioğlu ve Valimiz Sayın Esengül CİVELEK’in konuşmalarının ardından okulların halk oyunları ekipleri ve Lüleburgaz Müzisyenler ve Roman Halk Dansları Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Mehter Takımı gösterilerini sundular.

Törende Valimiz Sayın Esengül  CİVELEK  tarafından Necati Gültekin’e teşekkür belgesi ve plaket verildi.

Açılıştan önce okul bahçesinde 3 adet çam fidanı dikildi.

 

 

CelaliyeCelaliyeCelaliyeCelaliyeCelaliyeCelaliyeCelaliyeCelaliyeCelaliyeCelaliye

Kocahıdır Mh. Paşaçeşme Cd. No1 Merkez/Kırklareli - 288 214 10 74 288 214 20 21

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.