KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bulgaristan Sofya Üniversitesi'nde, Geleneksel Türk El Sanatları Sergi ve Atölye Eğitimleri Düzenledik.
![Bulgaristan Sofya Üniversitesi'nde, Geleneksel Türk El Sanatları Sergi ve Atölye Eğitimleri Düzenledik.](/meb_iys_dosyalar/2024_05/22121549_photo_20240522_094036.jpg)
Türk kültürünü tanıtmak amacıyla ziyaret ettiğimiz Bulgaristan Sofya Üniversitesi'nde, geleneksel Türk El Sanatlarının çeşitli alanlarında sergi ve atölye eğitimleri düzenledik. Akademisyenler ve öğrenciler tarafından yoğun ilgi ile karşılaşan 'Türk El Sanatları' ekibimize gayretlerinden ve Sofya Eğitim Müşaviri Sayın Mehmet Selim Varınca'ya da desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.