KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okul Ödül Töreni

Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okul Ödül Töreni

        

               Milli Eğitim Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı arasındaki “Beslenme Dostu Okullar Programı İşbirliği” Protokolü kapsamında Beslenme Dostu Okul Ekibi tarafından yapılan denetimler sonucunda, sertifika almaya hak kazanan okullar ve “Temiz Okul Sağlıklı Okul” projesi kapsamında   Beyaz bayrak almaya hak kazanan okul müdürleri ve diğer  okul Müdürlerinin katılımıyla   12 Kasım 2015 Perşembe günü saat 16.00’da Kırklareli Fen Lisesinde tören düzenlendi.

                 Törene Vali Yardımcısı Erdoğan BEYPINAR, İl Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim KORKMAZ, İl Halk Sağlığı Müdürü  Dr. Çiğdem CERİT, Şube Müdürleri  ile  okul müdürleri katıldılar.

                 Törende konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim KORKMAZ sertifika alan okullarımızı   kutladı,  başarılarının devamını  diledi.  Daha   sonra İl  Halk  Sağlığı  Müdürü  Dr. Çiğdem CERİT projeler hakkında bilgi verdi, sertifika almaya hak kazan okul müdürlerini kutladı.   Vali Yardımcısı Erdoğan BEYPINAR’ın konuşmasının ardından sertifika almaya hak kazanan okullara belgeleri verildi.

                Toplu fotoğraf çekiminin ardından sertifika tören sona erdi.

 

            Beslenme Dostu Okul  Sertifikası  Almaya Hak Kazanan Okullar

 

1-      Kırklareli Mesleki ve Teknik And. Lisesi

2-      Kırklareli Fen Lisesi

3-      Bilal Yapıcı Anaokulu

4-      Zübeyde Hanım Anaokulu

5-      Hüsamettin Mehmet Ateş Anaokulu

 

            Beyaz Bayrak Almaya Hak Kazanan Okullar

MERKEZ

Remzi Yapıcı Sosyal Bilimler Lisesi

Anadolu Lisesi Müdürlüğü

Mustafa Dalcalı İlkokulu Müdürlüğü

Gökkuşağı Özel Eğitim Uygulama Merkezi Md.

Yayla Ayçiçeği Anaokulu Müdürlüğü

LÜLEBURGAZ

Lüleburgaz  Lisesi Müdürlüğü

Mehmet Akif Ersoy Mes.ve Tek.And.L.Md.

Tek Anaokulu Müdürlüğü

Özel Doğa Koleji Md.

Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okul Ödül TöreniBeyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okul Ödül TöreniBeyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okul Ödül TöreniBeyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okul Ödül TöreniBeyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okul Ödül TöreniBeyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okul Ödül TöreniBeyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okul Ödül TöreniBeyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okul Ödül TöreniBeyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okul Ödül TöreniBeyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okul Ödül Töreni

           

 

 

Kocahıdır Mh. Paşaçeşme Cd. No1 Merkez/Kırklareli - 288 214 10 74 288 214 20 21

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.