KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Araştırma - Geliştirme ve Projeler Daire Başkanı Durmuş CAN İlimizi Ziyaret Ederek LGS Sınav Merkezi Okulları Gezdi.
![Araştırma - Geliştirme ve Projeler Daire Başkanı Durmuş CAN İlimizi Ziyaret Ederek LGS Sınav Merkezi Okulları Gezdi.](/meb_iys_dosyalar/2021_06/06184523_photo_2021-06-06_18-42-05.jpg)
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Genel Müdürlüğü Araştırma - Geliştirme ve Projeler Daire Başkanı Durmuş CAN ilimizi ziyaret etti. Ziyaret kapsamında öncelikle tüm Türkiye ile birlikte ilimizde de gereçkleştirilen Liselere Geçiş Sınavı yapılan okullarda incelemelerde bulundu. Araştırma - Geliştirme ve Projeler Daire Başkanı Durmuş CAN' a İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN ve müdürlüğümüz yöneticileri eşlik etti.