KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Vesilesiyle Başta Şehit ve Gazi Annelerimiz ile Şehit ve Gazi Eşleri Olmak Üzere Tüm Kadınlarımız Adına Fidanlar Toprakla Buluştu
![8 Mart Dünya Kadınlar Günü Vesilesiyle Başta Şehit ve Gazi Annelerimiz ile Şehit ve Gazi Eşleri Olmak Üzere Tüm Kadınlarımız Adına Fidanlar Toprakla Buluştu](/meb_iys_dosyalar/2021_03/08141633_IMG_20210308_134711_901.jpg)
Valimiz Sayın Osman BİLGİN ile Eşi İlknur BİLGİN Hanımefendinin teşrifleriyle, İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN ve diğer kurum amirlerinin de katılımlarıyla gerçekleşen etkinlikte, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle başta şehit ve gazi annelerimiz ile şehit ve gazi eşleri olmak üzere tüm kadınlarımız adına Mercan Hatıra Ormanında fidanlar toprakla buluştu.