2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Nisan-Mayıs Dönemi Yönetici Geliştirme Programı (YÖGEP) Toplantısı Gerçekleştirildi.
![2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Nisan-Mayıs Dönemi Yönetici Geliştirme Programı (YÖGEP) Toplantısı Gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2022_05/27164228_WhatsApp_Image_2022-05-26_at_15.00.04.jpg)
Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Kalite Takip Sistemi Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) kapsamında Kırklareli Anadolu İmam Hatip Lisesi salonunda toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda ilimiz İmam Hatip Okullarının idarecilerine; Maliye, finans, bütçeleme, harcama kalemleri, harcama iş ve işlemleri, donatım iş ve işlemleri, fatura iş ve işlemleri, yolluk-yevmiye-harcırah iş ve işlemleri (ödenek talebi, ödenek aktarılması, ödeneklerin gönderiliş şekli, pansiyon ücretleri, ödeneklerin kullanılması, öğrencilere yapılan sosyal yardımlar, pansiyon gelir- gider "bütçe" cetvelinin hazırlanması, e-pansiyon uygulaması vs.) konularında sunum gerçekleştirildi.