KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Matematik ve Din Kültürü Çalıştayı Hazırlık Toplantısı Lüleburgaz İlçemizde Yapıldı.
İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, 04/09/2019 tarihinde Lüleburgaz ilçemizde düzenlenen 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Matematik ve Din Kültürü Çalıştayı Hazırlık Toplantısına katıldı.![2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Matematik ve Din Kültürü Çalıştayı Hazırlık Toplantısı Lüleburgaz İlçemizde Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2019_09/04161623_IMG_8091.jpg)
İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, 04 Eylül 2019 Çarşamba günü Lüleburgaz ilçemizde düzenlenen 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Matematik ve Din Kültürü Çalıştayı Hazırlık Toplantısına katıldı. Toplantıda Lüleburgaz ilçemizde bulunan Matematik ve Din Kültürü öğretmenleri ile ilimizin LGS ve YKS başarısının arttırılmasına yönelik görüşmeler yaptı.