KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2019-2020 Eğitim öğretim yılı Ekim ayının Yönetici Gelişim Programı ( YÖGEP ) Ekim Ayı Toplantısı Yapıldı.
![2019-2020 Eğitim öğretim yılı Ekim ayının Yönetici Gelişim Programı ( YÖGEP ) Ekim Ayı Toplantısı Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2019_11/04101255_YOGEP_FOTO_1.jpg)
2019-2020 Eğitim öğretim yılı Ekim ayının Yönetici Gelişim Programı ( YÖGEP ) Kırklareli İmam Hatip Ortaokulunda gerçekleşti. Toplantının konusu;akademik başarıyı ve verimliliği artırmada temel ilkeler, tanımlama, izleme ve değerlendirme, LGS ve YKS hazırlık çalışmaları, destekleme ve yetiştirme kursları (DYK), kariyer planlama, ADEP ve Hedef 2020 olarak istişaresi yapıldı.