"14 Mart Tıp Bayramı, Sağlık Personeli ve Pandemi" Konulu Resim Yarışmasının Ödülleri Kazanan Öğrencilere Verildi.
![](/meb_iys_dosyalar/2022_03/24165205_photo_2022-03-24_16-44-02.jpg)
Kırklareli Valiliği İl Sağlık Müdürlüğünce " 14 Mart Tıp Bayramı" haftası etkinlikleri kapsamında merkez ilçede bulunan resmi/özel ilkokul öğrencileri arasında "14 Mart Tıp Bayramı, Sağlık Personeli ve Pandemi" konulu resim yarışmasına katılan eserler 15.03.2022 tarihi saat:16.00'da İl Milli Eğitim Müdürlüğü Değerlendirme Komisyonu tarafından değerlendirildi. Dereceye giren öğrencilerimize 24.03.2022 tarihinde saat: 13.00 de Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü'nde düzenlenen tören ile ödülleri verildi.
Ödül törenine katılan İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN, "Gece gündüz demeden çalışan ve önemini Covid-19 salgını ile daha iyi anladığımız tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ederek, dereceye giren öğrencilerimizi de tebrik ederim." dedi.
1. Miraç ACAY ( Vali Faik Üstün İlkokulu )
2. Ümmügülsüm OLUCAK (Atatürk İlkokulu)
3. B. Buse BAYRAKTAR (Atatürk İlkokulu )
Dereceye giren öğrencilerimize ödülleri verildikten sonra program son buldu.