KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Rehber Öğretmenlere Yönelik İmam Hatip Okulları Tanıtım Toplantısı Gerçekleştirildi.

Rehber Öğretmenlere Yönelik Tanıtım Toplantısı 27 Mayıs 2019 Pazartesi günü gerçekleştirildi
Rehber Öğretmenlere Yönelik İmam Hatip Okulları Tanıtım Toplantısı Gerçekleştirildi.

            Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından "İmam Hatip Okulları Tanıtım Faaliyetleri" kapsamında Rehber Öğretmenlere Yönelik Tanıtım Toplantısı 27 Mayıs 2019 Pazartesi günü saat 16.00'da Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi.

           İlimiz Merkez ilçe genelinde ortaokul ve İmam Hatip Ortaokullarında görev yapan rehber öğretmenlere ve özellikle RAM'larda tercih danışmanlığında bulunacak rehber öğretmenlere yönelik İmam Hatip Liseleri ve Ortaokullarının haftalık ders çizelgeleri, öğretim programları, eğitim içeriği, fiziki imkanları, öğrencilere kazandırdığı değerler ve bilimsel, sanatsal, sportif sosyal ve kültürel etkinlikler açısından sırasıyla Bilal Yeşen İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Edip İPEK, Kırklareli Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Gönül CANAN ve Kırklareli İmam Hatip Ortaokulu Müdürü İbrahim ŞİMŞEK rehber öğretmenlere yönelik okullarının tanıtımına ilişkin sunumlar gerçekleştirildi.

           Rehber Öğretmenlerimizden belirtilen konularda soru ve tavsiyeleri alınarak toplantı dilek ve temenniler ile son buldu.

28-05-201928-05-201928-05-2019

Kocahıdır Mh. Paşaçeşme Cd. No1 Merkez/Kırklareli - 288 214 10 74 288 214 20 21

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.