KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrenciler İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat AŞIM ile Röportaj Yaptılar

İlimiz Merkez Ahmet Yener Ortaokulu öğrencileri 13 Kasım 2017 Pazartesi günü İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat AŞIM’ı makamında ziyaret etti.  
Öğrenciler İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat AŞIM ile Röportaj Yaptılar

İlimiz Merkez Ahmet Yener Ortaokulu öğrencileri Ceren Sil ve Fatmanur Balaban ile Okul müdürü Hilal Buran ve Türkçe öğretmeni Tuncay Ayyıldız 13 Kasım 2017 Pazartesi günü İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat AŞIM’ı makamında ziyaret etti.

 

Öğrenciler Milli Eğitim Müdürümüz ile Röportaj Yaptılar,

Öğrencilerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat AŞIM’ın  meslek hayatında unutamadığı anıları, değişen Temel Eğitimden Ortaöğretime geçiş sistemi ile ilgili ve İlimizdeki eğitim düzeyi hakkındaki düşünceleri, İlimiz ile ilgili projeleri, velilere ve öğrencilere eğitim ile ilgili tavsiyeleri hakkında sorular sordu.

 

Öğrencilerin sorularını içtenlikle yanıtlayan Müdürümüz, okul adına yapılan çalışmadan dolayı mutlu olduğunu ifade ederek, öğrencilere teşekkür etti.

 

Merkez Ahmet Yener Ortaokulu öğrencileri ile birlikte yapılan röportaj ve keyifli sohbetten sonra Müdürümüz öğrencilerimizle toplu fotoğraf çektirdi.

13-11-201713-11-2017


 


Kocahıdır Mh. Paşaçeşme Cd. No1 Merkez/Kırklareli - 288 214 10 74 288 214 20 21

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.