KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Kardan Adam” yarışması

ELDİVENLERİ HAZIRLAYIN ÇOCUKLAR, KARDAN ADAM YARIŞMASI BAŞLADI....
“Kardan Adam” yarışması

Değerli öğrencilerimiz ve velilerimiz;

Geçtiğimiz cuma günüden bugüne ilimiz merkez ve ilçelerimizde etkili olan kar yağışı nedeniyle etrafımız beyaza büründü. İl milli eğitim müdürlüğü olarak bu doğal güzelliğe ilişkin sizlere yönelik bir etkinlik planladık, KARDAN ADAM YARIŞMASI...

Yarışmamızın kuralları son derece basit, evimizin önünde veya okul bahçemizde bol miktarda bulunan kardan gerek bireysel gerekse takım çalışması ile kendine özgü bir kardan adam yapılması. Yarışmaya tüm okullarımızdaki öğrencilerimiz ve velilierimiz katılabilir bu konuda bir kısıtlama yoktur. Yaptığınız kardan adamın fotoğrafını sizinde görüneceğiniz şekilde çekerek 12/01/2016 perşembe saat 13:30 a kadar basin39@meb.gov.tr e-posta adresine; adınız, soyadınız, okulunuz, sınıfınız ve telefon numaranızla birlikte yollamanız gerekmektedir. Komisyonca ilk ve orta dereceli okullarımızdan gelecek eserlere ilişkin yapılacak değerlendirme sonunda başarılı olanlar müdürlüğümüzce ödüllendirilecektir.

Kocahıdır Mh. Paşaçeşme Cd. No1 Merkez/Kırklareli - 288 214 10 74 288 214 20 21

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.