KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlimizde Şehit Ömer HALİSDEMİR´e Mektup Yarışmasında Birinci Olan Gizem PALABIYIK Ödüllendirildi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat AŞIM, Şehit Ömer Halisdemir´e yazdığı mektupla İl birincisi olan İlimiz Merkez TOKİ Ahmet Cevdet Paşa Ortaokulu öğrencisi Gizem Palabıyık, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mehmet KARAMAN, Şube Müdürü Ali Şefik DENİZ ve Okul Müdürü İbrahim Erginsoy’u  makamında kabul etti.
İlimizde Şehit Ömer HALİSDEMİR´e Mektup Yarışmasında Birinci Olan Gizem PALABIYIK Ödüllendirildi.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat AŞIM Düzce Hamit Şerifoğlu Ortaokulu tarafından 15 Temmuz´un simge ismi şehit ´Ömer Halisdemir´e Mektup´ için başlatılan 81 ilde tüm resmi ve özel ortaokullar arasında düzenlenen yarışmada Şehit Ömer Halisdemir´e yazdığı mektupla İl birincisi olan İlimiz Merkez TOKİ Ahmet Cevdet Paşa Ortaokulu öğrencisi Gizem PALABIYIK,Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mehmet KARAMAN, Şube Müdürü Ali Şefik DENİZ ve Okul Müdürü İbrahim ERGİNSOY’u  16 Mart 2018 günü   makamında kabul etti.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat AŞIM; "Kızımız Ömer Halis Demir´e çok güzel bir mektup yazmış. Öğrencimiz Gizem´in milletin bekası için canını feda eden Ömer Halisdemir şehidimize yönelik yazdığı mektup hepimizi duygulandırdı. Öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum" diyerek kutladı.

 

Gizem PALABIYIK’ın Şehit Ömer Halisdemir için yazdığı mektup, Düzce Hamit Şerifoğlu Ortaokulu Müdürlüğü tarafından kitaplaştırılarak, Cumhurbaşkanına ve Meclis başkanına, Başbakana, Bakanlara ve tüm Milletvekillerinin yanı sıra tüm Valilere ve Kaymakamlara, Milli Eğitim Bakanlığı´na bağlı tüm  il ve ilçe Milli Eğitim Müdürlüklerine, kitapta eseri bulunan tüm öğrencilerimize ve okul müdürlüklerine gönderildi.

 

İlimizi temsilen  de Toki Ahmet Cevdet Paşa Ortaokulu öğrencisi Gizem PALABIYIK İl birincisi olarak, eseri kitapta yer almış ve ilimizi başarıyla temsil etmiştir.

 

İl Millî Eğitim Müdürümüz Murat AŞIM Şehit Ömer Halisdemir´e mektup yarışmasında birinci olan Toki Ahmet Cevdet Paşa Ortaokulu öğrencisi Gizem PALABIYIK’ı başarılı eserinden dolayı  ödüllendirdi. 

 

16-03-201816-03-201816-03-201816-03-201816-03-201816-03-2018

 

 

 

Kocahıdır Mh. Paşaçeşme Cd. No1 Merkez/Kırklareli - 288 214 10 74 288 214 20 21

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.