KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Murat AŞIM´ın "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" Mesajı

 İl Müdürümüz Murat AŞIM´ın "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" Mesajı

Demokratik bir ülkenin vazgeçilmez unsurlarından biri de bağımsız basındır. Tarafsız, özgür, ilkeli ve basın ahlak kurallarına uyan bir medyanın toplumsal kalkınmanın, gelişmenin sağlanmasında önemli yeri vardır. Yerel basınımızın İlimizin eğitim faaliyetlerinin kamuoyuna ulaştırılmasında etkin bir rolü bulunmaktadır.

    Ülkemizin ve kentimizin sorunlarını kamuoyuna aktaran ve sorunların çözümünde  önerileriyle toplum mekanizmasının daha sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olan, zamanla sınırlı olmaksızın çalışan sorumlu habercilik anlayışıyla hareket eden, meslek etiğini göz ardı etmeyen tüm basın çalışanlarının  "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü"nü kutlar, basın ahlak ve meslek ilkelerine bağlı olarak, kamuoyunun bilgilendirilmesi ve yönlendirilmesinde büyük rol üstlenen değerli basın mensuplarımıza görevlerinde başarı dileklerimle sevgilerimi sunarım.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Murat AŞIM                                                                                                                                                  Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürü

Kocahıdır Mh. Paşaçeşme Cd. No1 Merkez/Kırklareli - 288 214 10 74 288 214 20 21

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.