KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat AŞIM’ın Kırklareli’nin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 94.Yıldönümü Kutlama Mesajı

İlimizin düşman işgalinden kurtuluşunun 94. yıl dönümü münasebetiyle Yurdumuzun istiklali için onurlu bir mücadele veren başta Başkomutan Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşlarını, tüm şehit ve gazilerimizi minnetle anıyoruz.
 İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat AŞIM’ın Kırklareli’nin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 94.Yıldönümü Kutlama Mesajı

İlimizin düşman işgalinden kurtuluşunun 94.yıl dönümü münasebetiyle Yurdumuzun istiklali için onurlu bir mücadele veren başta Başkomutan Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşlarını, tüm şehit ve gazilerimizi minnetle anıyoruz.

Yurdumuzu işgal eden düşmana karşı başlatılan Milli Mücadele, Başkomutan Gazi Mustafa Kemal’in önderliğinde bir ulusun yeniden dirilmesi, ayağa kalkması ile son bulmuş;  Kırklareli’miz 10 Kasım 1922 tarihinde düşman işgalinden kurtulmuştur. 

Bu vesileyle Kırklareli’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 94.yıl dönümünü kutluyor, büyük fedakarlık ve kahramanlıkla bu toprakları düşman işgalinden kurtaran ve bize vatan olarak emanet eden, yurdumuzun istiklali için onurlu bir mücadele veren başta Başkomutan Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşlarını, tüm şehit ve gazilerimizi minnetle anıyorum.

 

 

Kocahıdır Mh. Paşaçeşme Cd. No1 Merkez/Kırklareli - 288 214 10 74 288 214 20 21

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.