KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat AŞIM Rehber Öğretmenlerle Toplantı Yaptı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat AŞIM başkanlığında, Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürü Hakan ANIL’ın katılımı ile 05 Mayıs 2017 tarihinde İlimiz Merkez İlçede görev yapan rehber öğretmenler ile yürütülen faaliyetler hakkında bir toplantı yapıldı.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat AŞIM Rehber Öğretmenlerle Toplantı Yaptı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat AŞIM başkanlığında,  Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürü Hakan ANIL’ın katılımı ile 05 Mayıs 2017 tarihinde İlimiz Merkez İlçede görev yapan rehber öğretmenler ile yürütülen faaliyetler hakkında bir toplantı yapıldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğünde yapılan toplantıya Merkez İlçede görev yapan tüm rehber öğretmenler katıldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat AŞIM, toplantıda yaptığı konuşmasında rehber öğretmenlere önemli mesajlar verdi.

Müdürümüz konuşmasında, gelecek nesillerin sağlam bir temel üzerinde inşa edilmesi için tüm öğretmenlere, özellikle de rehber öğretmenlere büyük görevler düştüğünü belirterek öğrencilerin geleceklerini şekillendirmelerinde rehber öğretmenlerin önemli bir rol üstlendiğini belirtti.

 

Toplantıda  çocuk ihmal ve istismarına yönelik İlimizde yapılan ve yapılacak olan çalışmalar, okullarımızda rehberlik faaliyetlerine yönelik karşılaşılan problemler ve çözüm önerileri, danışmanlık ve eğitim tedbirlerine yönelik çalışmalar değerlendirildi.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat AŞIM başkanlığında yapılan toplantı, dilek temenni ve soru cevap bölümüyle sona erdi.

 

05-05-201705-05-2017

 

 

 

 

Kocahıdır Mh. Paşaçeşme Cd. No1 Merkez/Kırklareli - 288 214 10 74 288 214 20 21

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.