KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat AŞIM Başkanlığında Okul Müdürleriyle Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat AŞIM başkanlığında İlimiz Merkez İlçedeki okul kurum müdürlerine yönelik yenilenen öğretim programları, okulların genel durumu sorunlar ve çözüm önerileri, okulların web sayfaları konularında 10 Ekim 2017 Salı günü bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. 
İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat AŞIM Başkanlığında Okul Müdürleriyle Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat AŞIM başkanlığında  İlimiz Merkez İlçedeki okul kurum  müdürlerine yönelik yenilenen öğretim programları, okulların genel durumu sorunlar ve çözüm önerileri, okulların web sayfaları  konularında 10 Ekim 2017 Salı günü bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünde  gerçekleştirilen toplantının açılış konuşmasını İl Millî Eğitim Müdürümüz Murat AŞIM yaptı.2017-2018 Eğitim öğretim yılına sorunsuz bir şekilde başlandığını, okullarımızın okul çevresinde, okul giriş ve çıkış saatlerinde, öğrencilerimizin taşınması sırasında alınması gereken tüm güvenlik tedbirlerinin alınması, okul maillerinin kontrol edilmesi, resmi yazıların günlük kontrolleri,öğrenci nakil işlemleri, belirli gün ve haftalar, düzenlenen yarışmalar hakkında öğretmen ve öğrencilerin bilgilendirilmesi, destekleme ve yetiştirme kurslarının önemi, okul web sitelerinin etkin bir şekilde kullanılması, projelere katılımların artırılması, okul kantinlerinin komisyonlar tarafından kontrolü, konularında gerekli önlemlerin alınmasını söyledi.

Daha sonra Yenilenen Öğretim Programları hakkında İl Millî Eğitim Şube Müdürü Harun GÜVEN tarafından okul müdürlerine bilgi verildi.

Okulların genel durumları, sorunlar ve çözüm önerileri, okulların web sayfaları, beyaz bayrak ve beslenme dostu okul projesi ile resmi yazışmalar ile ilgili  karşılıklı görüş alışverişinden sonra toplantı  sona erdi.

 

10-10-201710-10-201710-10-201710-10-201710-10-201710-10-2017

Kocahıdır Mh. Paşaçeşme Cd. No1 Merkez/Kırklareli - 288 214 10 74 288 214 20 21

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.