KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Huzurlu Okul Projesi

İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat AŞIM, İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Ercan ARAS, Merkez İlçe Mustafa Dalcalı Ortaokulu Müdürü Hidayet AS “Huzurlu Okul Huzurlu Edirne” projesi ile ilgili incelemelerde bulunmak üzere 5 Aralık 2016 Pazartesi günü Edirne İl Milli Eğitim Müdürlüğüne gitti.
Huzurlu Okul Projesi

İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat AŞIM, İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Ercan ARAS, Merkez İlçe Mustafa Dalcalı Ortaokulu Müdürü Hidayet AS “Huzurlu Okul Huzurlu Edirne” projesi ile ilgili incelemelerde bulunmak üzere5 Aralık 2016 Pazartesi günü Edirne İl Milli Eğitim Müdürlüğüne gitti.

Edirne İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ÖZCAN’ın da katılımıyla  Edirne İl Milli Eğitim Müdürlüğü Projelerden sorumlu ekip tarafından projeyle ilgili sunum yapıldı. 

Projeyle 0-17 yaş aralığındaki çocukların karşılaştığı problemlerin, yetişkinlerle kurdukları ilişkilerde yaşadıkları sorunların ve eksikliklerin fark edilerek kurulacak olan EBİS otomasyon sistemi vasıtasıyla mümkün olan en hızlı ve verimli şekilde çözülmesi sağlanacaktır.

Öğretmenlerimiz, günümüz teknolojisine de kullanarak çocukların yaşadığı sorunları tespit edip ilgili birimlere ulaştıracak ve bu birimlerde görev yapan kamu personeli de mevzuattaki görevleri çerçevesinde çözüme kavuşturacaktır.

Dolayısıyla soruna yönelik önleyici müdahaleler hususunda çeşitli sebeplerden kaynaklanan bürokratik engellerin önüne geçilerek, tespit edilen sorunlara yerinde ve en yakın birimlerce müdahale edilmesi sağlanacaktır.

Aynı projenin İlimizde de uygulanması için Müdürlüğümüzce çalışmalar başlatıldı.

06-12-201606-12-201606-12-201606-12-201606-12-2016

 

 

Kocahıdır Mh. Paşaçeşme Cd. No1 Merkez/Kırklareli - 288 214 10 74 288 214 20 21

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.